Yayınlar

Hotel Dergisi | Kasım 2015Hotel Dergisi

Aylık Süreli bastırılan HOTEL Dergisi, turizm ve konaklama sektörüne yararlı olacak doğrultuda haber ve bilgi kaynağı özelliğini taşımaktadır.Sektöre yol gösteren makaleleri ile her ay yeni sayısı için merakla beklenen Sektör dergimiz.

*Detaylı Bilgi için Fotoğrafa Tıklayınız.


İstanbul Otellerinin 360 Derece Değerlendirmesiİstanbul Otellerinin 360° Değerlendirilmesi

Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliğinin (TUROB) Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle hazırladığı "İstanbul Otellerinin 360 Derece Değerlendirilmesi Raporu "yla İstanbul'da hizmet veren otellerin çalışanlarının profilleri incelendi.

*Detaylı Bilgi için Fotoğrafa Tıklayınız.

Hotel Dergisi | Ocak 2007İstanbul Konaklama Kapasitesi Raporu

İstanbul’un mevcut otel sayısı ve konaklama kapasitelerinin detaylandırıldığı raporda, Avrupa ve Anadolu yakasında otel yatırımları açısından öne çıkan bölgeler ve devam eden yatırımlar da yer aldı. 
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü listelerine ilave olarak birliğimizin araştırmalarıyla derlenen “İstanbul Konaklama Kapasitesi Raporu’nu sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

*Detaylı Bilgi için Fotoğrafa Tıklayınız.

İstanbul Guide | Şubat 2014İstanbul Guide

İstanbul şehrimizi etkin ve başarılı bir şekilde tanıtmak amacıyla Birliğimiz üyelerinin katkıları ile hazırlanan İstanbul Kataloğu ve CD, İstanbul Haritası ile birlikte önemli yurt dışı fuarlarda turizm profesyonelleri ve tur operatörleri başta olmak üzere başarı ile dağıtımı büyük ölçüde yapılmış olup halen sürmektedir.

ISTANBUL. E-book, CD-Rom.

Hotel & Travel Guide 16 |  2016Hotel & Travel Guide

Boyut Yayın Grubu tarafından TUROB-TÜRSAB işbirliğiyle bastırmış olduğumuz HOTEL & TRAVEL GUIDE"a, yalnız İstanbul değil Türkiye Otelleri ile ilgilenen orta ve büyük ölçekli tur operatörlerinin büyük ilgi gösterdiklerini biz de TUROB olarak katıldığımız bu fuarlarda müşahede etmiş bulunmaktayız.

Daha kolay ulaşılan-erişilen bir otel olmak için sayın üyelerimizin ve meslekdaşlarımızın Hotel & Travel Guide"da da yer almasından sayısız faydalar temin edebileceklerini belirtmek isteriz.
www.travelguide.com.tr


İstanbul City Mapİstanbul City Map

 İstanbul Haritası ile birlikte önemli yurt dışı fuarlarda turizm profesyonelleri ve tur operatörleri başta olmak üzere başarı ile dağıtımı büyük ölçüde yapılmış olup halen sürmektedir.


İstanbul City Mapİstanbul City Plan 2014

 İstanbul Haritası ile birlikte önemli yurt dışı fuarlarda turizm profesyonelleri ve tur operatörleri başta olmak üzere başarı ile dağıtımı büyük ölçüde yapılmış olup halen sürmektedir.Şehrin çeşitli lokasyonlarını mercek altına alındığı detaylı şehir haritası çalışması.


İstanbul City MapTUROB - ECOLAB İşbirliği Domuz Gribi Önlemleri Kitapçığı

Domuz Gribine yönelik aksiyonlar konusunda Birliğimiz sponsorlarından ECOLAB tarafından hazırlanan mini kitapçıkta  önlemler ve korunma yolları anlatılmıştır.

*Detaylı Bilgi için Fotoğrafa
Tıklayınız.

İstanbul City MapTUROB - Turizm Bakanlığı İlişkiler Yönetmeliği

Turizm İşletmelerinin Bakanlıkla Birbirleriyle ve Müşterileriyle İlişkileri Hakkındaki Yönetmeliğin amacı, Turizm işletmesi belgesi sahiplerinin birbirleriyle, müşterileriyle ve Bakanlıkla karşılıklı ilişkileri ile hak ve yükümlülüklerini uluslararası kurallar doğrultusunda düzenleyerek, bu ilişkilerden doğacak anlaşmazlıkları asgariye indirmektir.