HABERLER

Eskişehir'in EMİTT'te tanıtım mottosu "Eskişehir'i Çok Seveceksiniz"...

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan, Türkiye ve dünya turizm sektörünü aynı platformda bir araya getiren EMITT Fuarı’nın bu yıl 22.’si düzenlenecek.

EMITT Fuarı’na 2017 yılında 80 ülkeden 685 firma katıldı. Bu yıl düzenlenecek fuara katılımcı sayısının daha da artması bekleniyor. Türkiye’nin dört bir yanından turizmciler 22 – 25 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek fuara yönelik hazırlıklarını sürdürüyor.

Eskişehirli turizmciler de fuar hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Bu yıl “Eskişehir’i Çok Seveceksiniz” mottosu ile fuarda yer alacak olan Eskişehirli turizmciler 10 otel, 6 acenta, TÜRSAB Bölgesel Yürütme Kurulu ve TÜROB Eskişehir İl Temsilciliği ile 4 gün boyunca ziyaretçilere Eskişehir’in güzelliklerini anlatacak.

TÜROB Eskişehir İl Temsilcisi Kaan Erdin; EMITT Fuarı’na ve yürüttükleri hazırlık çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

TÜROB Eskişehir İl Temsilcisi Kaan Erdin konuya ilişkin şunları söyledi:

“EMITT 2018 kapsamında her geçen sene daha çok merak edilen ve ziyaret edilen şehrimizi tanıtmaya hazırız. Kamu, kalkınma ajansı, işletmeler ve sivil toplum örgütleri tüm dinamikleri ile birlik ve beraberlik içerisinde 4 gün boyunca yeni bir destinasyon olan şehrimizi anlatacak.

Dünyanın 5 büyük fuarından birisi olan EMITT 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapsamında uluslararası platformda tanınma ve pazar erişimi için yerli ve yabancı turizm sektörünün önde gelen firmaları ve kuruluşlar ile önemli temaslar kuracağız. Diğer yandan bu fuar bizim için, gelecekteki iş faaliyetlerine yönelik gerekli materyalleri, katalogları ve kontratları toplamak için büyük bir fırsat olacak.”